אודות

חברת 'אלנור הנדסה ואדריכלות', המתמחה בייזום ובניית פרויקטים בקיבוצים, מושבים וערים, הינה בעלת למעלה מ-30 שנות ניסיון בענף הבנייה.

החברה מנוהלת על ידי  צוות הנהלה פורץ דרך, בעל ניסיון עשיר בתחום הבנייה וההנדסה.
במהלך שנות פעילותה, צברה החברה מוניטין רב המאפשר לה לבצע וליזום בהצלחה גדולה פרויקטים ענפים ומורכבים ברחבי הארץ.

 


תקן ISO 45001

חברת אלנור מוסמכת לתקן ISO 45001. מטרת התקן לשמור על בריאות ובטיחות העובדים ובעלי העניין המצויים אצל הלקוחות.

לצפייה בתעודת ההסמכה לחצו כאן


תקן ISO 9001

חברת אלנור מוסמכת לתקן ISO 9001. תקן 9001 ISO הנו תקן בינלאומי הנחשב כיום כתקן מוביל בתחום הבטחת האיכות לחברות. חברת אלנור מוסמכת לתקן זה.

לצפייה בתעודת ההסמכה לחצו כאן


dun's 100

חברת אלנור הנדסה ואדריכלות דורגה ומשתייכת לקבוצת dun's 100 – קבוצת החברות המובילות במשק לשנת 2019. חותם זה מעיד על איכות ומצוינות עיסקית של החברה ומנהליה

לצפייה בעמוד החברה באתר Dun's 100


חותם האמינות של D&B

חברת אלנור הנדסה ואדריכלות זכתה בחותם האמינות של D&B המעיד על עמידתו של העסק בסטנדרטים גבוהים של איכות, שירות, עמידה בלו"ז וחוסן כלכלי. על מחויבות וקשב לצרכן ושקיפות מרבית.

 

המשרדים שלנו

רח' המלאכה 15, א.ת הר טוב, בית שמש.

עיצוב פנים: דניאלה לוי ליפשיץ.

צילום: גדעון לוין סטודיו 181 מעלות.

 

קצת עלינו

המפתח  להצלחה - ניסיון וחדשנות

השילוב בין הניסיון והידע שצברה החברה במהלך שנות פעילות רבות ובין דרג מנהל בעל חשיבה צעירה, חדשנית, ומתקדמת, מאפשר ל'אלנור הנדסה ואדריכלות' לקדם פרויקטים בצורה מהירה ואיכותית, לחשוב לטווח ארוך, ולהוציא אל הפועל מוצר מוגמר ואיכותי העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, לשביעות רצון הלקוח.
 

איכות ללא פשרות

החברה עובדת עפ"י התקנים המחמירים ביותר, וכל שלבי הביצוע מלווים בתהליכי בקרה קפדניים, ע"י הגורמים המקצועיים של החברה. תהליכים אלה מתועדים שלב אחר שלב, שקופים למזמין, ובכך משפרים את האיכות מחד, ונותנים ראש שקט ללקוח מאידך.
 

ראש שקט לדייר, ליזם ולשותפים לדרך

יכולות הביצוע הגבוהות של החברה מאפשרות לה להבטיח, הן ליזמים, למפקחים  ולמנהלי פרויקטים והן לדיירים, שקט תעשייתי, ביטחון וידיעה שהפרויקט נמצא בידיים בטוחות. בנוסף, ההתנהלות האחראית והליווי הצמוד שמעניקה 'אלנור הנדסה ואדריכלות' לדיירים במהלך הפרויקט, נזקפים לזכותו של היזם, המפקח או מנהל הפרויקט, ובכך מוסיפים למוניטין שלו בעיני הלקוח.
 

שמים את הלקוח במרכז

החברה מלווה את לקוחותיה בכל הפרמטרים להם הם נדרשים עם כניסתם לתהליך הבנייה:

  • ייעוץ בתכנון - בהתאם לצרכים וליכולות הפיננסיות של כל לקוח.
  • אדריכלית צמודה - המלווה ומייעצת ללקוחות במשך כל התהליך.
  •  נציגת דיירים - הזמינה לאורך כל הדרך לכל שאלה או בקשה.
  • עד קבלת המפתח - החברה מקפידה לשתף את הדיירים בתהליך הבנייה, לרבות כינוס בתחילת הבנייה, כינוס נוסף לקראת בחירת חומרי הגמר, זימון הדיירים לשטח בשלבים קריטיים במהלך הבנייה, אתר אינטרנט ייעודי לכל פרויקט בו מעודכנים הדיירים בנעשה בו, וכמובן טקס הרמת כוסית לקבלת המפתח המיוחל.
     

הזמן שלכם יקר!

אנו מנהלים כל פרויקט תחת לוח זמנים קפדני, כשהמטרה היא אחת – למסור לכם את הבית בזמן. הניסיון שלנו מביא אותנו למסור את הפרויקטים גם לפני המועד המתוכנן.
 

בנייה חדשנית וטכנולוגיה מתקדמת

החברה פיתחה שיטות בנייה חדשניות, המהוות סמן ימני לחדשנות ואיכות סביבה. בתאום הלקוח, החברה עובדת בשיטות חדשניות אלה, המבוססות טכנולוגיה מתקדמת, ומביאות לדיוק, איכות ומינימום נזק לסביבה. החברה מעסיקה את אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר ודואגת להתחדש ולהתקדם כל הזמן על מנת לספק ללקוחותיה מענה מושלם.
 

יכולות וערכים נוספים

חברת אלנור עובדת בשיתוף פעולה צמוד עם חברות תכנון, ניהול, ופיקוח על פרויקטים ומאפשרת ללקוח מבחר שירותים משלימים, על מנת לקבל את הכל תחת קורת הגג. במסגרת זאת מלווה החברה את לקוחותיה בתהליך התכנון (לרבות שינויי ת.ב.ע), לווי מול הבנקים, ניהול הפרויקט, פיקוח ושיווק.
 

חברת 'אלנור הנדסה ואדריכלות בע"מ' מזמינה אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים שלה.

עוד ב