כתבו עלינו

כלכליסט

אלי אהרונסון

במציאות הישראלית, דירה להשכרה היא הפתרון האופטימלי

מי קבע שכל משפחה צריכה להחזיק בבעלותה דירה? המחירים הבלתי אפשריים, ללא יכולת אמיתית להוריד אותם מחד, אל מול השתעבדות המשפחות לבית בו הם גרים מאידך, מובילים למסקנה חד משמעית: אנחנו שבויים בקונספט שגוי ונלחמים מול מחירי דירות בלתי אפשריים. מה הפתרון הישים? דיור להשכרה. הכל טמון בהעלאת המודעות

לקריאת הכתבה המלאה בכלכליסט >

כלכליסט, 24.10.22

כלכליסט

אלי אהרונסון מנכל החברה

זכייה במכרז של נמלי ישראל והקמת זרוע התחדשות עירונית: באלנור הנדסה לא מתכוונים לעצור

חברת אלנור הנדסה ואדריכלות יצאה מהקורונה בסערה – עם התרחבות לגזרת המסחר והלוגיסטיקה, ופיתוח זרוע התחדשות עירונית, שמובילה כבר קרוב לעשרה פרויקטים. בראיון לראש השנה מספר המנכ"ל, אלי אהרונסון: "השתדרגנו והתפתחנו. חשוב לנו לייצר טביעת אצבע גם בתחומים בהם לא פעלנו בעבר"

לקריאת הכתבה המלאה ב-ICE >

ICE, 22.09.22

כלכליסט

מחסני נמל אשדוד

נסגר המכרז בפארק נמלי ישראל: 120 מיליון שקל עבור 24 דונם

מידר גני עדן בע"מ וא.ל.נ.ו.ר הנדסה ואדריכלות זכו במכרז על השטח שנמצא בעורף נמל אשדוד ונמל הדרום • החברות יקבלו הרשאה להשתמש בשטח לתקופה של עד 24 שנים ו-11 חודשים

לקריאת הכתבה המלאה בגלובס >

גלובס, 30.03.22

 

כלכליסט

מתוך כתבה במרכז הנדלן, 10.05.22

החברה שזכתה במכרז הענק בנמלי ישראל חושפת את הצעדים הבאים של החברה

יחיאל פרוש, מנכ"ל מידר על תכנון המתחם: "היו לנו הרבה אופציות. ישבנו עם הרבה מאוד גופים שעוסקים בייבוא וייצוא והבנו מהם הצרכים המדויקים של שוק הייבוא והייצוא". שמריהו איידלמן סמנכ"ל פיתוח עסקי במידר: "בימים אלו ממש אנחנו בוחנים מספר מכרזים נוספים בתחומי הלוגיסטיקה"

לקריאת הכתבה המלאה במרכז הנדל"ן >

מרכז הנדלן, 10.05.22

כלכליסט

מתוך כתבה בכלכליסט שפורסמה בתאריך 31.12.20

מנכ"ל אלנור: "יזמים בקורונה צריכים לחבור לשותפים עם כסף"

בזמן שהחברה שבניהולו משלימה את שלב ב' בהקמת שכונת הדרים בקיבוץ ניצנים, אלי אהרונסון מצביע על הדרכים העומדות לבעלי קרקעות לפתח אותן לשכונות מגורים חדשות, ועל הדרך ליהנות מהעדנה לה זוכים הבתים צמודי הקרקע

לקריאת הכתבה המלאה בכלכליסט >

כלכליסט, 31.12.20

שכונת הדרים בניצנים_צילום לוטם פרידלנד

ניהול פרויקטים בצל הקורונה: 'אלנור הנדסה ואדריכלות' ו'קורום הנדסה וניהול' משלבות ידיים ומובילות מיזמי נדל"ן בערים ובמרחב הכפרי

השפעת משבר הקורונה בתחום הנדל"ן נותן את אותותיו ולפי נתוני הלמ"ס יש ירידה בביקוש לדירות חדשות בשלושת החודשים האחרונים. אך ההגדרה של ענף הנדל"ן כענף חיוני בעת המשבר אפשרה את המשך הבנייה וקידום המיזמים גם בתקופה מורכבת זו, כאשר חברות הנדל"ן נדרשות לחשוב באופן יצירתי כדי לשרוד את אחד המשברים הבריאותיים והכלכליים שפקדו את העולם כולו ובתוכו את ישראל.

לקריאת הכתבה המלאה ב-OfirPR News >

Ofirpr news, 19.07.20

 

כלכליסט

מתוך כתבה בכלכליסט שפורסמה בתאריך 15.07.20

מיזמי נדל"ן משותפים – מקסימום ביטחון בתקופה של אי-ודאות

כשעידן הקורונה מחייב את שחקני הנדל"ן וקהל הצרכנים לחשיבה מחודשת, מציעה חברת אלנור מודל ייחודי המלווה קבוצות רכישה, יזמים ובעלי דירות מראשית התהליך ועד למסירת המפתחות. המנכ"ל אלי אהרונסון: "במיוחד בתקופת משבר כלכלי, ניהול פרויקט בידי גוף אחד – הוא קריטי"

לקריאת הכתבה המלאה בכלכליסט >

כלכליסט, 15.07.20

כלכליסט

מתוך כתבה בכלכליסט שפורסמה בתאריך 15.07.20

נכנסת במגפי היזם: חברת אלנור מרחיבה את הקיבוצים

בימים שבהם הביקוש לבתים פרטיים חוזר לנסוק, מבינים הקיבוצים את גודל ההזדמנות להתרחב – ולהרוויח. בדרך לשם הם נעזרים בחברות ייחודיות בענף הייזום והבנייה. אלי אהרונסון, מנכ"ל אלנור הנדסה: "העברת ההתעסקות התכנונית לגורם אחר שווה לקיבוצים הרבה כסף"

לקריאת הכתבה המלאה בכלכליסט >

כלכליסט, 26.03.20

כלכליסט

פרויקט אלנור בקיבוץ נצר סירני (צילום: אייל פאר)

ניהול פרויקטים בצל הקורונה

'אלנור הנדסה ואדריכלות' ו'קורום הנדסה וניהול' משלבות ידיים ומובילות מיזמי נדל"ן בערים ובמרחב הכפרי.

לקריאת הכתבה המלאה באתר אקסטרה >

אקסטרה (המחלקה המסחרית, עיתון הארץ)

כלכליסט

מתוך duns 100

אלנור הנדסה ואדריכלות בע"מ מתוך אתר Dun's 100

אלנור הנדסה ואדריכלות הינה חברת בוטיק לייזום ובניית פרויקטי נדל"ן. החברה, אשר נוסדה בשנת 1987 ובעלת למעלה מ-30 שנות ניסיון בענף הבנייה, מתמחה בייזום ובניית פרויקטים למגורים בקיבוצים, מושבים וערים. החברה כוללת שתי זרועות פעילות עיקריות – זרוע יזמית וזרוע ביצועית (סיווג קבלני ג'5 בלתי מוגבל מבחינת היקפי ביצוע).

לצפייה בפרופיל החברה באתר Dun's 100 >

אתר Dun's 100

כלכליסט

מתוך duns 100

ראיון עם מנכ"ל אלנור הנדסה ואדריכלות בע"מ - אלי אהרונסון, מתוך אתר Dun's 100

"עפ"י רוח החברה, נעשה תמיד את המקסימום האפשרי בכדי לתת ללקוח שלנו את הטוב ביותר. הוא משקיע ממיטב כספו, ואנו נשקיע ממיטב כוחנו ויכולותינו, לתת לו את הטוב ביותר. כך אנחנו רוצים את המוצר שלנו, כך אנחנו רוצים את השרות שלנו, כך אנחנו רוצים את מערכת היחסים שלנו עם הלקוחות שלנו."

לקריאת הראיון באתר Dun's 100 >

אתר Dun's 100

 

 

עוד ב